sobota, 6 sierpnia 2016

Warszawo... nadchodzimy!To już pewne. W październiku zacznę studia na WUMie. Wybrałam pielęgniarstwo, co nie jest jakąś nowością bo miałam to prawie postanowione już od kilku lat i nawet nie brałam pod uwagę nic innego. W związku z tym przeprowadzamy się do Warszawy! Marzenia się spełniają trzeba tylko w nie mocno wierzyć. No i czasami się trochę postarać :) Pewnie na początku będzie ciężko przestawić się na nowe życie. Z tak małego miasta jakim jest Ostróda na wielką Warszawę. Trochę mnie to przeraża ale dam radę. 

Ostatnio tygodnie lecą mi tak szybko że prawie ich nie zauważam. Ale to wszystko przez pracę i przez to, że ciągle coś się dzieje. Ostatni weekend spędziłam pod kroplówką bo cały ośrodek zaatakowała grypa żołądkowa więc czemu i ja miałabym się nie zarazić! Było co robić, ale trzeba się z tym liczyć w pracy przy ludziach. Teraz zostały mi już 3 ostatnie tygodnie i wreszcie upragniony odpoczynek. Albo i nie..  Z jednej strony jak na to spojrzeć to może i dobrze, że ten czas tak szybko leci, szybciej będziemy gotowi na naszego wymarzonego laba :) jak wszystko dobrze pójdzie...

Chciałam się z Wami podzielić moim szczęściem, że nareszcie jedno z moich większych marzeń się spełniło a teraz mam małe pytanie. Poszukujemy stancji dwupokojowej w Warszawie. Najlepiej w okolicy WUMu, Mokotów, Ochota, Wola i inne dzielnice w pobliżu. Nie mamy żadnych szczególnych wymagań, może być nawet na 15 piętrze... byleby nie było za drogo. Tak jak dla studentów, było by akurat. Gdyby ktoś coś słyszał, bardzo prosimy o kontakt! 


A wy jak spędzacie ostatnie tygodnie wakacji?
Udostępnij:

5 komentarzy:

 1. No skoro do Warszawy to dość blisko nas :p
  Powodzenia :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje i powodzenia! :)

  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas:
  julia9876543210.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję i zapraszam na mojego bloga: mojamalina.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń

Obserwują nas